čtvrtek, září 08, 2005

Práce II.

Už zase řádím v práci! Po náročném období pohovorů a telefonátů vykrystalizovaly dvě nabídky, obě na pozici recepční. Vzala jsem tu z nich, kterou jsem si hodně moc a nejvíc ze všech přála. Big luck neboli velká klika. Ve středu 31.8. jsem nastoupila do firmy Ellier Developments (www.ellier.ie), zabývající se výstavbou obytných domů v Dublinu. Složení celkem 10 lidí, z toho 4 šéfové. Firma se zrovna přestěhovala do centra města, kanceláře jsou tedy zbrusu nové a dostupné autobusy. Pracuji od 8.30 do 17.00. Zvedám a přepínám telefonní hovory, vítám hosty, mám na starosti poštu a objednávání kurýrní služby, zajišťuji kancelářské potřeby, brzy přibude fakturování. Jsem spokojená a baví mě náplň práce i finanční ohodnocení, o dost jsem si od minula polepšila. Mám kolem sebe přátelské a milé lidi – týče se i šéfů. Jsou hlavně trpěliví, což je třeba, neboť mluvím sice dobře anglicky, ale nezvládám rozumět některým irským jménům při představování se do telefonu. Při přepojení a ohlášení volajícího pak mnohdy vytvořím z daného jména zajímavou kreaci. Do firmy naštěstí budou volat často titíž lidé, tak je snad otázka času, že se je všechny naučím i psát.
Jinak jsem snad šikovná, dnes mě jeden z šéfů pochválil, že je se mnou spokojen. Taky jsem se dnes v dobrém světle předvedla, neboť jsem kolegovi iniciativně svázala dokumenty do kroužkové vazby, což ne všichni umějí (zdravím ANE!).
ik

1 komentář:

Hypodruid Lu řekl(a)...

Jsem rád, že ANE přispělo výučním listem z kategorie kroužková vazba do vínku teprve techniku poznávajících irskych řep. Ale že to byla dřina svázat tisíce papírů? Inu když jeden neofrňuje ani nad podřadnou prací určitě se proslaví !!! Nabídni Veverkovic ruchadlo, tmavý chleba a kmín a budeš brzy ředitelkou pro inovace !